Nasz zespół

Dział sprzedaży.

 

                 
                 
  C:\fakepath\Adrian-Borzych.jpg    

Adrian Borzych

Doradca ds. Sprzedaży Samochodów

tel. 533 269 269

adrian.borzych@bmw-zdunek.pl

       
                 
 

C:\fakepath\ja.jpg

   

Agnieszka Moczyńska

Dyrektor Działy Marketingu

tel. 58 728 49 87

kom. 668 030 424

agnieszka.moczynska@bmw-zdunek.pl

     C:\fakepath\nowa recepcja 2.jpg

 Emilia Grychta

 Specjalista ds. Marketingu i CRM

 tel. 58 728 49 87

 kom. 784 034 797

emilia.grychta@bmw-zdunek.pl

                 
 

  C:\fakepath\Iza Osmiałowska.jpg

   


Kierownik Administracji

Izabela Ośmiałowska

tel. 58 728 49 88

izabela.osmialowska@bmw-zdunek.pl

 

 

     C:\fakepath\magda borkowska.jpg


 Magdalena Borkowska

 Administrator Sprzedaży

 tel. 58 728 49 88

 kom. 530 066 560

magdalena.borkowska@bmw-zdunek.pl

 

   C:\fakepath\marcin-m.jpg  

 

Marcin Marcinkian

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu

tel. 58 728 49 61

marcin.marcinkian@bmw-zdunek.pl

 

 

   C:\fakepath\Michal-Jankowski.jpg

 Michał Jankowski

 Kierownik Sprzedaży

 tel. 58 728 49 61

 kom. 883 317 850

michal.jankowski@bmw-zdunek.pl
                 
 

C:\fakepath\karol.jpg

   

Karol Krużycki

Doradca ds. Sprzedaży Samochodów

tel. 533 269 269

karol.kruzycki@bmw-zdunek.pl

    C:\fakepath\mati małe.jpg

 Mateusz Zawadzki

 Doradca ds. Sprzedaży Samochodów 

 tel. 533 269 269

mateusz.zawadzki@bmw-zdunek.pl

 

 C:\fakepath\M_Wierzcholowski.jpg

   

Michał Wierzchołowski

Doradca ds. Sprzedaży Samochodów

tel. 533 269 269

michal.wierzcholowski@bmw-zdunek.pl

     C:\fakepath\D.Tuzik.jpg

 Daniel Tuzik

 Doradca ds. Sprzedaży Samochodów 

 tel. 533 269 269

daniel.tuzik@bmw-zdunek.pl

                 
   C:\fakepath\M.Sosonowski.jpg  

 

Maciej Sosnowski

 Product Genius

 tel. 533 269 269

 maciej.sosnowski@bmw-zdunek.pl