DEALER BMW ZDUNEK GDYNIA.

Jesteśmy tu dla Ciebie.

WPROWADZENIE.

Zdunek Premium to firma z 38 letnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej na rynku lokalnym i obecnie jeden z największych Dealerów marki BMW w Polsce. Od 8 lat jesteśmy związani z marką BMW i MINI, rok temu specjalnie dla wymagających Klientów otworzyliśmy nowoczesny salon w Gdyni. Odwiedzając nasz salon Klient może uzyskać ofertę na całą gamę samochodów BMW i MINI oraz na motocykle BMW. Firma uczestniczy w wielu znaczących wydarzeniach dla Trójmiasta a także wspiera podopiecznych Fundacji Zdunek założonej przez Panią Justynę Zdunek, która w roku 2014 została „Darczyńcą Roku”.


Oddając samochód do naszego serwisu mogą być Państwo pewni, że zajmie się nim wykwalifikowany zespół. Dysponujemy jednym z największych, profesjonalnie wyposażonym zapleczem technicznym, dającym możliwość pełnego zakresu świadczonych usług. Posiadamy 12 stanowisk mechanicznych, w tym stanowisko diagnostyczne oraz stanowiska do napraw elektrycznych.


Nasz serwis uzyskał tytuł „Najlepszego Serwisu” w Polsce według badań przeprowadzonych przez firmę TNS, także możecie mieć Państwo pewność, ze Wasz samochód jest w dobrych rękach. Posiadamy certyfikowany serwis blacharsko-lakierniczy, który gwarantuje profesjonalną obsługę, a także 15 samochodów zastępczych BMW. Dokonujemy samolikwidacji szkód w głównych ubezpieczalniach.


Od 38 lat, jako Grupa Zdunek staramy się spełniać Państwa oczekiwania. Wiemy, ze zaufanie buduje się latami i mamy nadzieję, że nigdy nie zawiedziemy. Każdego roku nasi pracownicy przechodzą specjalistyczne szkolenia w celu polepszenia jakości obsługi.


Serdecznie zapraszamy!