TWOJE BMW WYMAGA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI.

POZNAJ BMW ASSISTANCE: GWARANCJĘ MOBILNOŚCI W STANDARDZIE BMW.

TWOJE BMW WYMAGA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI.

TWOJE BMW WYMAGA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI.

POZNAJ BMW ASSISTANCE: GWARANCJĘ MOBILNOŚCI W STANDARDZIE BMW.

ZRÓB SERWIS OLEJOWY W AUTORYZOWANYM SERWISIE BMW, A OTRZYMASZ USŁUGI BMW ASSISTANCE NA 2 LATA.

Usługi BMW Assistance to gwarancja mobilności w standardzie BMW. W razie potrzeby nie musisz martwić się co dalej. Samochód zastępczy, hotel, a nawet samolot - zapewnimy Ci to wszystko, aby pomóc Ci na drodze do celu. O szczegóły pytaj swojego Dealera BMW.

NOWOŚĆ - BMW Assistance w ramach serwisu.
Umów się na serwis olejowy, aby otrzymać voucher BMW Assistance.

  • Serwis olejowy BMW

5 POWODÓW, DLA KTÓRYCH WARTO SKORZYSTAĆ Z AUTORYZOWANYCH SERWISÓW BMW.

NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ SERWISÓW BMW POTWIERDZAJĄ EKSPERCI.

NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ SERWISÓW BMW POTWIERDZAJĄ EKSPERCI.

Jakość naszych usług jest potwierdzona przez Ekspertów. Otrzymaliśmy Klucz Jakości 2015 za zajęcie 1. miejsca za jakość usług serwisowych wśród marek premium. Klucz Jakości przyznawany jest przez TNS Garage Quality Check 2015 na podstawie niezależnego Audutu Jakości Obsługi Autoryzowanych Serwisów ASO przeprowadzanego przez zespół badań rynku motoryzacyjnego w TNS Polska. To jedyne tego typu opracowanie dostępne na rynku polskim zrealizowane na tak dużą skalę i tak szczegółowo analizujące branżę oraz stosowane standardy obsługi.

TYLKO ORYGINALNY SERWIS BMW SPRAWI, ŻE TWOJE BMW POZOSTANIE BMW.

TYLKO ORYGINALNY SERWIS BMW SPRAWI, ŻE TWOJE BMW POZOSTANIE BMW.

Twój Partner Serwisowy BMW zadba o Twoje auto, tak jak ono na to zasługuje. Odkryj zalety Serwisu BMW i upewnij się, że Twoje BMW będzie zawsze w idealnej kondycji.

NAJNOWSZA TECHNOLOGIA

NAJNOWSZA TECHNOLOGIA

Tylko nowoczesne i sprawdzone urządzenia oraz zaawansowana technologia przeznaczona specjalnie do samochodów marki BMW zagwarantuje Ci utrzymanie samochodu w idealnym stanie. Autoryzowane Serwisy BMW spełniają najwyższe technologiczne standardy, aby sprawnie i trwale rozwiązać nawet najdrobniejszy problem z Twoim autem.

NIC PRZED TOBĄ NIE UKRYWAMY.

NIC PRZED TOBĄ NIE UKRYWAMY.

Każdą, nawet najdrobniejszą usługę dokładnie uzasadniamy, omawiamy i akceptujemy z Tobą. Wykonujemy wyłącznie niezbędne naprawy i umożliwiamy Ci uczestniczenie w nich, jeśli tylko sobie życzysz.

NAD TWOIM BMW PRACUJĄ WYŁĄCZNIE PRZESZKOLENI FACHOWCY.

NAD TWOIM BMW PRACUJĄ WYŁĄCZNIE PRZESZKOLENI FACHOWCY.

W Autoryzowanych Serwisach BMW nie ma przypadkowych pracowników. Mistrzowie Serwisu muszą przejść szereg szkoleń w Centrum Szkoleniowym BMW, aby uzyskać certyfikat i móc kompetentnie serwisować Twoje BMW.

Cel projektu: Zwiększenie wykorzystania energii pochodzącej ze słońca, szczególnie produkowanej w generacji rozproszonej, preferowana fotowoltaika (Gdańsk, Gdynia).

Wartość projektu: 482 203,05 zł

Wkład Funduszy Europejskich: 302 261,70 zł


Utworzenie instalacji wykorzystywanych do zaspokojenia potrzeb własnych Wnioskodawcy o łącznej mocy instalacja o mocy 98,28 kW. Tym samym osiągnięte zostaną wskaźnik produktu: dodatkowa zdolność wytwarzania energii odnawialnej – moc instalacji 0,09828 MW oraz wskaźnik rezultatu: dodatkowa zdolność wytwarzania energii odnawialnej – moc instalacji 0,09828 MW. Dzięki projektowi osiągnięte zostaną również korzyści społeczno-ekonomiczne :zmniejszenie zapotrzebowania na energię końcową, ograniczenie emisji zanieczyszczeń powietrza powstających podczas spalania paliw tradycyjnych, dodatkowa zdolność wytwarzania energii elektrycznej z OZE, poprawa jakości życia mieszkańców, poprawa stanu środowiska przez zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych do atmosfery, poprawa zdrowia bezpośrednich użytkowników budynków wzrost wartości nieruchomości objętej projektem zwiększenie lokalnej atrakcyjności inwestycyjnej, turystycznej, wykorzystanie naturalnych zasobów bez konieczności pozyskiwania surowców z zewnątrz obniżenie kosztów za energię zmniejszenie szkód w środowisku związanych z wydobyciem surowców i wytwarzaniem energii z surowców naturalnych.