PROFESJONALNE WSPARCIE W NIEPRZEWIDZIANYCH SYTUACJACH.

WYBIERZ CERTYFIKOWANY SERWIS BLACHARSKO-LAKIERNICZY BMW.

Body & Paint BMW.

PROFESJONALNE WSPARCIE W NIEPRZEWIDZIANYCH SYTUACJACH.

WYBIERZ CERTYFIKOWANY SERWIS BLACHARSKO-LAKIERNICZY BMW.

Jeśli spotkała Cię nieprzewidziana sytuacja na drodze, możesz liczyć na wsparcie Certyfikowanego Serwisu Blacharsko-Lakierniczego BMW. W przypadku szkody, skontaktuj się z nami, a my doradzimy najlepszy sposób postępowania w Twojej sytuacji. Jeszcze zanim rozpocznie się proces usuwania uszkodzeń, zapewnimy Ci wsparcie w zakresie weryfikacji zapisów posiadanej polisy oraz podczas zgłaszania szkody. W razie potrzeby, możemy też zaoferować pomoc w organizacji holowania, usługę door to door lub samochód zastępczy.
Dzięki specjalistom z Certyfikowanego Serwisu Blacharsko-Lakierniczego BMW, Twój samochód odzyska dawny blask, a najdrobniejsza rysa zniknie bez śladu. Pozostaw sobie radość z jazdy. My zajmiemy się resztą.

Dlaczego warto wybrać certyfikowany serwis blacharsko-lakierniczy BMW?

Wsparcie w przypadku kolizji.

Wsparcie w przypadku
kolizji.

Nasi specjaliści mają ogromne doświadczenie i spotkali się z bardzo różnorodnymi przypadkami szkód. Będą w stanie szybko wskazać najlepszą drogę postępowania w przypadku nieprzewidzianej sytuacji na drodze.

Kompleksowa pomoc w zgłoszeniu szkody

Kompleksowa pomoc
w zgłoszeniu szkody.

Chętnie udzielimy wsparcia w procesie sprawdzenia polisy ubezpieczeniowej oraz zgłaszania szkody. Dzięki temu nie ma potrzeby przejmowania się kwestiami formalnymi, jeśli konieczna jest naprawa blacharsko-lakiernicza. Po prostu zajmiemy się tym za Ciebie.

Usługi
dodatkowe.

Oferujemy szereg dodatkowych usług, które pozwolą jak najłatwiej przejść przez czas naprawy Twojego samochodu. Możemy zaproponować organizację holowania auta, usługę door to door lub samochód zastępczy.

Usługi dodatkowe

Najwyższa jakość
naprawy.

W Certyfikowanym Serwisie Blacharsko-Lakierniczym BMW możesz mieć pewność, że usługa zostanie wykonana na najwyższym poziomie. Nasi eksperci od lat zajmują się samochodami BMW i sprawiają, że zyskują one swój dawny blask, niezależnie od uszkodzenia.

Najwyższa jakość naprawy

SERWIS BLACHARSKO-LAKIERNICZY BMW - ZAPYTAJ O OFERTĘ.

Zgoda na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od Zdunek Premium Sp. z o. o. za pośrednictwem

Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody

Cel projektu: Zwiększenie wykorzystania energii pochodzącej ze słońca, szczególnie produkowanej w generacji rozproszonej, preferowana fotowoltaika (Gdańsk, Gdynia).

Wartość projektu: 482 203,05 zł

Wkład Funduszy Europejskich: 302 261,70 zł


Utworzenie instalacji wykorzystywanych do zaspokojenia potrzeb własnych Wnioskodawcy o łącznej mocy instalacja o mocy 98,28 kW. Tym samym osiągnięte zostaną wskaźnik produktu: dodatkowa zdolność wytwarzania energii odnawialnej – moc instalacji 0,09828 MW oraz wskaźnik rezultatu: dodatkowa zdolność wytwarzania energii odnawialnej – moc instalacji 0,09828 MW. Dzięki projektowi osiągnięte zostaną również korzyści społeczno-ekonomiczne :zmniejszenie zapotrzebowania na energię końcową, ograniczenie emisji zanieczyszczeń powietrza powstających podczas spalania paliw tradycyjnych, dodatkowa zdolność wytwarzania energii elektrycznej z OZE, poprawa jakości życia mieszkańców, poprawa stanu środowiska przez zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych do atmosfery, poprawa zdrowia bezpośrednich użytkowników budynków wzrost wartości nieruchomości objętej projektem zwiększenie lokalnej atrakcyjności inwestycyjnej, turystycznej, wykorzystanie naturalnych zasobów bez konieczności pozyskiwania surowców z zewnątrz obniżenie kosztów za energię zmniejszenie szkód w środowisku związanych z wydobyciem surowców i wytwarzaniem energii z surowców naturalnych.