RAZEM W NAJTRUDNIEJSZYCH WARUNKACH.

Z ORYGINALNYMI AKCESORIAMI, KOŁAMI ZIMOWYMI
I USŁUGAMI BMW.

ODKRYJ JESIEŃ I ZIMĘ NA NOWO.

STWORZONE DO ODKRYWANIA.

Życie toczy się na zewnątrz – również w sezonie jesienno-zimowym. Twoje BMW jest idealnym towarzyszem podczas eksploracji w chłodne dni. Zwłaszcza, gdy jest do tego idealnie wyposażone. Odkryj swoje możliwości. #WhateverHappens.

ORYGINALNE AKCESORIA BMW NA JESIEŃ I ZIMĘ. AKCESORIA ZEWNĘTRZNE.

Kiedy dni stają się krótsze, trzeba korzystać z każdej chwili. Z odpowiednim wyposażeniem, zapewniającym więcej miejsca na bagaż i komfortowy transport nie musisz z niczego rezygnować i możesz cieszyć się większą swobodą.

Box dachowy BMW 520 l przestrzeni bagażowej.

Box dachowy BMW 520 l przestrzeni bagażowej.

Zamykany na zamek, otwierany z dwóch stron box dachowy w kolorze czarno-tytanowosrebrnym o pojemności 520 l; pasuje do wszystkich systemów belek dachowych BMW.
Uchwyt BMW na narty i deski snowboardowe wysuwany na bok.

Uchwyt BMW na narty i deski snowboardowe wysuwany na bok.

Zapewnia bezpieczne zamocowanie nawet pięciu par nart lub czterech desek snowboardowych oraz łatwy załadunek szczególnie w przypadku wysokich samochodów.
Mata do bagażnika trwała i wodoodporna.

Mata do bagażnika trwała i wodoodporna.

Dopasowana, dwustronna mata BMW do bagażnika z możliwością mocowania bagażu zapobiega przesuwaniu się przedmiotów, a tym samym ich uszkodzeniu lub zabrudzeniu.
Bezpieczny transport rowerów.

Bezpieczny transport rowerów.

Lekki i stabilny bagażnik tylny na rowery BMW Pro 2.0 na dwa rowery lub rowery elektryczne. Udźwig do 60 kg, składany do niewielkich wymiarów.
Praktyczny dodatek: mata ochronna krawędzi bagażnika BMW.

Praktyczny dodatek: mata ochronna krawędzi bagażnika BMW.

Mata mocowana jest za pomocą regulowanych rzepów do tylnych zaczepów do mocowania bagażu. Chroni krawędź bagażnika podczas wkładania i wyjmowania bagażu.

ORYGINALNE KOMPLETNE KOŁA ZIMOWE I AKCESORIA BMW.

Oryginalne kompletne koła i opony zimowe BMW zapewniają doskonałe prowadzenie również na mokrej i śliskiej nawierzchni. Nasze kompletne koła zimowe zapewniają bezpieczeństwo na drodze i szybki montaż.

BMW
21-calowe koła zimowe Y Spoke 741 M.

21-calowe koła zimowe Y Spoke 741 M.

21-calowe koła zimowe Y Spoke 741 M Bicolor Orbit Grey, frezowane. Kompletne koła zimowe z czujnikami ciśnienia w oponach i funkcją jazdy awaryjnej.
19-calowe koła zimowe M Performance Y Spoke 898 M.

19-calowe koła zimowe M Performance Y Spoke 898 M.

19-calowe koła zimowe M Performance Y Spoke 898 M Gunmetal Grey. Kompletne koła zimowe z czujnikami ciśnienia w oponach i funkcją jazdy awaryjnej.
19-calowe koła zimowe Double Spoke 871 M.

19-calowe koła zimowe Double Spoke 871 M.

19-calowe koła zimowe Double Spoke 871 M Jet Black. Kompletne koła zimowe z czujnikami ciśnienia w oponach.
Łańcuchy śniegowe BMW Comfort.

Łańcuchy śniegowe BMW Comfort.

Łatwe w montażu łańcuchy śniegowe BMW Comfort zapewniają najlepszą możliwą trakcję.

USŁUGI BMW SERVICE NA SEZON JESIENNO-ZIMOWY.

Czego potrzebuje moje BMW, aby jak najlepiej rozpocząć jesień i zimę? Jak optymalnie przygotować się do zimowego urlopu? W razie jakichkolwiek pytań nasi Partnerzy Serwisowi BMW chętnie doradzą i zajmą się wszystkim co ważne.

Serwis kół i opon BMW.

SERWIS KÓŁ I OPON BMW.

Zmieniamy koła, aby zapewnić Ci zawsze bezpieczną jazdę. Szybko i bezproblemowo. Usługa obejmuje oczywiście kontrolę bieżnika i hamulców. A co z kołami letnimi? Na życzenie możemy je profesjonalnie przechować. Dzięki temu zaoszczędzisz czas i cenne miejsce.

Umów wizytę online
Serwis kół i opon BMW.

PRZEGLĄD ZIMOWY BMW.

Eksperci Serwisu BMW sprawdzą Twój pojazd za pomocą systemów diagnostycznych BMW. Opony, hamulce,światła i wycieraczki zostaną dokładnie sprawdzone, a uszczelki drzwi i zamki doprowadzone do stanu idealnego. Dzięki temu Twoje BMW będzie doskonale przygotowane na sezon jesienno–zimowy.

Umów wizytę online

ORYGINALNE AKCESORIA BMW NA JESIEŃ I ZIMĘ. AKCESORIA WEWNĘTRZNE.

Nasze praktyczne oryginalne akcesoria BMW do wnętrza zapewnią Ci jeszcze bardziej komfortowe i indywidualne podróżowanie. Twoje BMW pozostaje miejscem, w którym czujesz się najlepiej, nawet gdy na zewnątrz jest zimno i mokro.

BMW Advanced Car Eye 3.0 dodatkowa ochrona Twojego pojazdu.

BMW Advanced Car Eye 3.0 dodatkowa ochrona Twojego pojazdu.

Kamery QHD i Full HD funkcji BMW Advanced Car Eye 3.0 Pro automatycznie rejestrują to, co dzieje się przed i za pojazdem.
Uchwyt na tablety BMW Pro do systemu Travel & Comfort.

Uchwyt na tablety BMW Pro do systemu Travel & Comfort.

Pewne mocowanie tabletów z BMW Safety Case (etui ochronne). Uchwyt ustawiany w różnych pozycjach i nachyleniach mocuje się do opcjonalnego systemu „Travel & Comfort” lub do uchwytu bazowego.
Składany stolik BMW do systemu Travel & Comfort.

Składany stolik BMW do systemu Travel & Comfort.

Składany stolik z wbudowanym uchwytem na napoje montuje się w złączu w uchwycie bazowym lub opcjonalnym systemie Travel & Comfort.
Czysty biznes: dywaniki całoroczne BMW.

Czysty biznes: dywaniki całoroczne BMW.

Idealnie dopasowane zabezpieczenie przed wilgocią i brudem w przestrzeni na nogi. Czarna wersja ze wstawką ze stali szlachetnej idealnie pasuje do wnętrza.

ORYGINALNE PRODUKTY DO PIELĘGNACJI BMW.

Nawet śnieg, błoto pośniegowe i mróz nie zakłócą Twoich podróży w zimne dni, bo nasze oryginalne produkty do pielęgnacji BMW są właśnie do tego stworzone. Wysokiej jakości, delikatne i skuteczne, utrzymują Twoje BMW w doskonałym stanie.

Zestaw pielęgnacyjny BMW Winter Edition
Teleskopowa skrobaczka do szyb BMW ze zmiotką
Zimowy płyn do spryskiwacza BMW
CZYSZCZENIE I PIELĘGNACJA W ZIMIE.

CZYSZCZENIE I PIELĘGNACJA W ZIMIE.

Dobre przygotowanie na sezon zimowy: zestaw pielęgnacyjny BMW Winter Edition jest idealnie dostosowany do potrzeb zimowej pielęgnacji pojazdu.
Szybkie usuwanie śniegu i lodu z szyb.

Szybkie usuwanie śniegu i lodu z szyb.

Teleskopowa skrobaczka do szyb BMW ze zmiotką to praktyczne akcesorium na zimę. Regulacja długości pozwala wygodnie dosięgnąć całej szyby nawet w większych pojazdach.
Dobra widoczność przy każdej pogodzie.

Dobra widoczność przy każdej pogodzie.

Zimowy płyn do spryskiwaczy BMW zapobiega zamarzaniu i zapewnia optymalną widoczność.
Serwis kół i opon BMW.

ORYGINALNE AKCESORIA BMW. CAŁY ASORTYMENT.

Szukasz specjalnych akcesoriów? W naszym Serwisie znajdziesz szeroką gamę oryginalnych akcesoriów BMW na każdą pogodę. Od kół i obręczy, poprzez akcesoria transportowe po produkty do pielęgnacji i wiele więcej.

Odkryj teraz

BMW SERVICE.

#WHATEVERHAPPENS.

Ponieważ zawsze może zdarzyć się coś nieoczekiwanego, dobrze jest być przygotowanym na wszystko. Bez względu na to, dokąd się wybierasz, BMW zapewni Ci w każdej sytuacji wsparcie w postaci szerokiej gamy usług.

BMW Service. Kompletna oferta serwisowa BMW.

BMW Service. Kompletna oferta serwisowa BMW.

W Serwisie BMW Ty i Twoje auto jesteście w dobrych rękach. Bogata oferta obejmuje atrakyjne ceny pakietów serwisowych i naprawczych oraz wiele innych, indywidualnych usług.
BMW Proactive Care.

BMW Proactive Care.

Dbamy o to, abyś nie musiał się martwić. O wizytę w serwisie, która być może Ci umknęła. O komunikat ostrzegawczy, którego być może nie zauważyłeś. A jeśli nie wiesz, z kim się skontaktować w razie wypadku?
Zrelaksuj się. My zajmiemy się resztą.
Serwis blacharsko - lakierniczy. Naprawa i pielęgnacja.

Serwis blacharsko - lakierniczy. Naprawa i pielęgnacja.

Czy to uszkodzenia powypadkowe, czy kosmetyczne – Certyfikowane Serwisy Blacharsko-Lakiernicze BMW naprawią duże i małe szkody zgodnie z najwyższymi standardami jakości i w sposób optymalnie dostosowany do Twojego BMW.

ZAPYTAJ O ZIMOWĄ OFERTĘ BMW.

Zgoda na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od Zdunek Premium Sp. z o. o. za pośrednictwem

Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody

Cel projektu: Zwiększenie wykorzystania energii pochodzącej ze słońca, szczególnie produkowanej w generacji rozproszonej, preferowana fotowoltaika (Gdańsk, Gdynia).

Wartość projektu: 482 203,05 zł

Wkład Funduszy Europejskich: 302 261,70 zł


Utworzenie instalacji wykorzystywanych do zaspokojenia potrzeb własnych Wnioskodawcy o łącznej mocy instalacja o mocy 98,28 kW. Tym samym osiągnięte zostaną wskaźnik produktu: dodatkowa zdolność wytwarzania energii odnawialnej – moc instalacji 0,09828 MW oraz wskaźnik rezultatu: dodatkowa zdolność wytwarzania energii odnawialnej – moc instalacji 0,09828 MW. Dzięki projektowi osiągnięte zostaną również korzyści społeczno-ekonomiczne :zmniejszenie zapotrzebowania na energię końcową, ograniczenie emisji zanieczyszczeń powietrza powstających podczas spalania paliw tradycyjnych, dodatkowa zdolność wytwarzania energii elektrycznej z OZE, poprawa jakości życia mieszkańców, poprawa stanu środowiska przez zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych do atmosfery, poprawa zdrowia bezpośrednich użytkowników budynków wzrost wartości nieruchomości objętej projektem zwiększenie lokalnej atrakcyjności inwestycyjnej, turystycznej, wykorzystanie naturalnych zasobów bez konieczności pozyskiwania surowców z zewnątrz obniżenie kosztów za energię zmniejszenie szkód w środowisku związanych z wydobyciem surowców i wytwarzaniem energii z surowców naturalnych.