BEZPIECZNY I PRZYJAZNY
SERWIS TWOJEGO BMW.

BMW Service

BEZPIECZENY I PRZYJAZNY
SERWIS TWOJEGO BMW.

Twój Serwis BMW jest zawsze gotowy, by otoczyć profesjonalną opieką serwisową Twoje BMW, a Tobie zapewnić bezpieczną i komfortową obsługę.


Teraz, jeśli tylko zechcesz, możesz zlecić zdalnie przeprowadzenie wszelkich niezbędnych napraw i czynności serwisowych, obejrzeć ich postęp na przysłanym filmie oraz zdecydować o zakresie i kosztach prac.


Odkryj nowy, bezpieczny poziom usług serwisowych.


BMW Service
BMW Service

USŁUGA DOOR TO DOOR.

Serwis Twojego BMW bez wychodzenia z domu.

Zapewnij sobie optymalny komfort. Odbierzemy Twoje BMW z wybranego przez Ciebie miejsca i przewieziemy na wizytę serwisową, gdzie zajmie się nim zespół specjalistów. Po wykonaniu wszystkich czynności serwisowych odstawimy samochód pod wskazany adres. Zapytaj nas o szczegóły.

Profesjonalnie, komfortowo, niezawodnie.

BMW Video Serwis.

Wszystko masz pod kontrolą.

W trakcie wizyty serwisowej otrzymasz wiadomość sms lub e-mail z filmem, na którym serwisant wyjaśni i przekaże co wymaga naprawy. Sam zdecydujesz o zakresie napraw i zaakceptujesz kosztorys.

Zarządzasz przebiegiem wizyty serwisowej z poziomu smartfona a płatności możesz dokonać przez internet.

BMW Service

Czysta radość.

Twoje poczucie bezpieczeństwa jest dla nas najważniejsze. Nawet jeśli zostawiasz swoje BMW w serwisie osobiście, zrobisz to przy pomocy specjalnie przygotowanego, zdezynfekowanego drop boxa, który pozwoli na przekazanie kluczyków bez kontaktu z innymi osobami. Po wizycie serwisowej odbierasz samochód czysty i dokładnie zdezynfekowany.

Serwis, który troszczy się o Ciebie i Twoje BMW.

BMW Service
BMW Service

Umów wygodnie wizytę serwisową on-line.

Przypominamy, że wizytę serwisową możesz również umówić on-line przez aplikację BMW Connected lub stronę internetową Twojego Serwisu BMW. Dzięki temu zyskasz niczym nieskrępowaną wolność i jeszcze większą wygodę.

Informacja o udogodnieniach w zakresie gwarancji oraz ważności pakietów BRI/BSI.


Mając na celu bezpieczeństwo i troskę o naszych Klientów w obecnej sytuacji epidemiologicznej, przy jednoczesnym dotrzymaniu warunków handlowych dotyczących gwarancji oraz pakietów serwisowych i naprawczych, zdecydowaliśmy wprowadzić poniższe udogodnienie:

We wszystkich samochodach, w których gwarancja nowego samochodu / ważność pakietu BRI skończyły się po 16 marca 2020, będzie możliwość późniejszego bezpłatnego wykonania i rozliczenia tych usług, w terminie do 31 maja 2020. W wypadku pakietu BRI przebieg 200 000 km nie może zostać przekroczony.

W przypadku pakietów BSI, powyższa możliwość dotyczy jedynie przedłużenia okresu ważności pakietu. Przebieg 100 000 km nie może zostać przekroczony.

Przykładowe sytuacje.

SERVICE BMW - POPROŚ O KONTAKT.

Zgoda na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od Zdunek Premium Sp. z o. o. za pośrednictwem

Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody

Aktualności.

Cel projektu: Zwiększenie wykorzystania energii pochodzącej ze słońca, szczególnie produkowanej w generacji rozproszonej, preferowana fotowoltaika (Gdańsk, Gdynia).

Wartość projektu: 482 203,05 zł

Wkład Funduszy Europejskich: 302 261,70 zł


Utworzenie instalacji wykorzystywanych do zaspokojenia potrzeb własnych Wnioskodawcy o łącznej mocy instalacja o mocy 98,28 kW. Tym samym osiągnięte zostaną wskaźnik produktu: dodatkowa zdolność wytwarzania energii odnawialnej – moc instalacji 0,09828 MW oraz wskaźnik rezultatu: dodatkowa zdolność wytwarzania energii odnawialnej – moc instalacji 0,09828 MW. Dzięki projektowi osiągnięte zostaną również korzyści społeczno-ekonomiczne :zmniejszenie zapotrzebowania na energię końcową, ograniczenie emisji zanieczyszczeń powietrza powstających podczas spalania paliw tradycyjnych, dodatkowa zdolność wytwarzania energii elektrycznej z OZE, poprawa jakości życia mieszkańców, poprawa stanu środowiska przez zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych do atmosfery, poprawa zdrowia bezpośrednich użytkowników budynków wzrost wartości nieruchomości objętej projektem zwiększenie lokalnej atrakcyjności inwestycyjnej, turystycznej, wykorzystanie naturalnych zasobów bez konieczności pozyskiwania surowców z zewnątrz obniżenie kosztów za energię zmniejszenie szkód w środowisku związanych z wydobyciem surowców i wytwarzaniem energii z surowców naturalnych.