NOWE BMW X3

ODKRYWAJ Z PASJĄ.

Nowe BMW X3 już za 1990 PLN netto w BMW Comfort Lease 1%.

Nowe BMW X3 zostało stworzone dla ludzi z pasją, którzy nie boją się przesuwania granic, również własnych. To imponująca i wspaniale zaprojektowana konstrukcja, która doskonale sprawdzi się wśród wymagających bezdroży, ale i gładko odnajdzie się w tkance miasta.


Nowe BMW X3 stanowi wyraz nieograniczonych możliwości, doskonałej prezencji i wolności. Już na pierwszy rzut oka zachwyca atletyczną sylwetką i fascynuje niesamowitymi wrażeniami z jazdy. Dzięki częściowej automatyzacji jazdy i inteligentnemu napędowi na cztery koła BMW xDrive oferuje maksymalny komfort poruszania się po drogach i w terenie. Na nowo definiuje standardy w swojej klasie i daje jednoznacznie do zrozumienia: sposób, w jaki osiąga się swoje cele, czyni dużą różnicę.


Teraz radość z jazdy charakterystyczna dla modeli X nabierze nowego znaczenia, bo nowe BMW X3 nie jest zwyczajnym samochodem, jest ucieleśnieniem wyobrażenia o tym jak smakuje wolność.


BMW Comfort Lease 1%


*Rata miesięczna netto dla BMW X3 xDrive20d za 199 100 zł brutto w ofercie BMW Comfort Lease 1%. Opłata wstępna 5%, okres leasingu 36 miesięcy,
średnioroczny deklarowany przebieg 30 000 km, gwarantowana wartość końcowa.
Niniejsza symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. BMW Comfort Lease jest oferowany przez BMW Financial Services Polska Sp. z o.o.

BMW X3 zdjecie
BMW X3 zdjecie
BMW X3 zdjecie
BMW X3 zdjecie
BMW X3 zdjecie
BMW X3 zdjecie
BMW X3 zdjecie

Zapytaj o Nowe BMW X3.

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych podanych powyżej będzie Zdunek Premium sp. z o.o., ul. Druskiennicka 1A, 81-533 Gdynia. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zawarte w niniejszym formularzu oraz w celu wynikającym z ewentualnej dalszej korespondencji. W przypadku wyrażenia przez Panią/Pana zgody, dane osobowe będą przetwarzane przez spółkę wskazaną w tej zgodzie w celach informacyjnych, marketingowych i promocyjnych, monitorowania jakości usług i prowadzenia badań satysfakcji klienta. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz prawo pisemnego żądania zaprzestania przetwarzania danych, jak również sprzeciwu, które to uprawnienia przysługują w stosunku do każdego z wymienionych poniżej podmiotów.