Twoja deklaracja niezależności.

Klasa luksusowa BMW.

Twoja deklaracja niezależności.

Każda chwila jest wyjątkowa.

Poznaj nową klasę luksusu.

Firma BMW reprezentuje przede wszystkim odwagę i otwarty umysł. Te cechy są głęboko zakorzenione w naszych genach i widać je we wszystkim, co robimy. Wykraczamy poza normy i tworzymy nowe rozwiązania, działamy niezależnie i wytrwale. Mamy odwagę być dociekliwymi i nigdy nie akceptować słowa „nie”. Śmiało zawsze wychodzić przed szereg i odnajdywać się wciąż na nowo. Dlatego jedyny kierunek jaki znamy, to „naprzód”. Aby osiągnąć nowy poziom luksusu. Dawać pionierom naszych czasów możliwość stawiania wyzwań przyszłości. Jako motoryzacyjny partner dostarczamy niepowtarzalnych i inspirujących chwil. Tak powstaje nowa forma luksusu.
Umów się na indywidualną prezentację w wygodnej formie – prezentację online lub spotkanie w wybranym przez Ciebie miejscu

BMW serii 8
Sportowy luksus
BMW serii 8 Gran Coupé M to wyjątkowe 4-drzwiowe samochody sportowe. Łączą kunszt inżynierski BMW M z ekskluzywnością klasy luksusowej BMW, zapewniając pierwszorzędne właściwości jezdne w luksusowej atmosferze. Do wyboru są fascynujące warianty: BMW M850i xDrive Gran Coupé to unikatowa symbioza mocy, wydajności i komfortu. BMW M8 Gran Coupé z napędem M xDrive urzeka luksusową atmosferą wnętrza oraz dynamicznym charakterem. Najbardziej ekstrawagancki model serii: BMW M8 Competition Gran Coupé z napędem M xDrive to nadzwyczajna moc i maksymalne osiągi połączone z luksusem.

Zachwycająca estetyka.

Zewnętrzne i wewnętrzne elementy stylistyczne w nowym BMW M8 Gran Coupé.

Sportowo elegancka sylwetka czterodrzwiowego coupé uzupełnia charakterystyczny pas przedni M i atrapa chłodnicy M z chromowaną ramką. Atletyczny tył z pasem tylnym M i efektownymi podwójnymi końcówkami rur wydechowych w chromie i lekkie hamulce węglowo-ceramiczne M podkreślają sportowy charakter, typowy dla M atletyczny wygląd samochodu.
Fotele sportowe M z podświetlanym logo M8 podobnie jak wszystkie inne elementy wykonane są z dużą dbałością o detale, zapewniając harmonijny, wybitnie sportowy wygląd.

BMW serii 8
BMW serii 8
BMW serii 8
BMW serii 8
ŻYĆ LUKSUSEM
Flagowe BMW serii 7 jest kwintesencją dostojnej elegancji. Nowe Nowe BMW serii 7 Limuzyna to pewność siebie, prezencja, nieprzeciętna moc i najwyższy komfort. Emocjonalny, elegancki design i wyjątkowy komfort wnętrza dzięki najwyższej dbałości o detale, indywidualne możliwości aranżacji oraz innowacje techniczne czynią ten samochód synonimem klasy luksusowej BMW. Dostojeństwo i ekskluzywność. Luksus i osiągi.

BMW 750e xDrive:
Moc systemowa: 360kW (489KM),
Zużycie paliwa, cykl mieszany WLTP: 1,1 - 1 l/100 km,
Emisja CO2 cykl mieszany WLTP w g/km: 25-22

Wielkość we wszystkich aspektach.

BMW serii 7 Limuzyna.

Jedyny pojazd, który zabierze Cię tam, gdzie chcesz być. Poznaj najnowsze edycje flagowego luksusowego sedana BMW. Nowe BMW serii 7 Limuzyna zawiera najbardziej zaawansowane technologie. Dostępny 31-calowy ekran BMW Theater Screen z łącznością Personal eSim 5G zabawia i relaksuje pasażerów siedzących z tyłu. Ekrany dotykowe w drzwiach tylnych regulują ustawienia klimatu i komfortu. Dostępna technologia Automatic Door bezdotykowo otwiera i zamyka przednie i tylne drzwi. BMW serii 7 wyposażone jest również w najbardziej zaawansowany system operacyjny iDrive, oferujący nawigację w chmurze i wygodne zdalne aktualizacje oprogramowania..
Modele BMW serii 7 Limuzyna są pionierami doskonałości.

BMW serii 8
BMW serii 8
BMW serii 8
BMW serii 8
WIĘCEJ PREZENCJI
Więcej prezencji, więcej sportowego charakteru, więcej cyfryzacji: Nowe BMW X7 otwiera nowe możliwości w zakresie radości z jazdy. Nowe BMW X7 oferuje niepowtarzalne połączenie luksusu i dynamicznej doskonałości. To również jeszcze bardziej rozbudowane wyposażenie standardowe, dodatkowe systemy wspomagające kierowcę oraz najnowsza technologia 48V mild hybrid dla wszystkich wariantów silnikowych.

BMW X7 xDrive40i:
Moc: 280 kW (381KM),
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 10,6–9,6,
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 240–217

Więcej miejsca dla prezencji.

NOWY WYMIAR PRZESTRZENI.

Kokpit prezentuje najnowocześniejsze rozwiązania techniczne w eleganckiej, cyfrowej estetyce. Zakrzywiony wyświetlacz BMW sprawia, że deska rozdzielcza ma wyjątkowo lekki i zgrabny wygląd. Innowacyjna listwa oświetlenia ambientowego pod listwą dekoracyjną tworzy dzięki kryształowej stylistyce i pryzmatycznej strukturze atrakcyjny element wizualny i funkcjonalny.
Modele BMW X7 ucieleśnieniem niezalezności.Wnętrze nowego BMW X7 zachwyca materiałami o szczególnie wysokiej jakości. Ekskluzywne akcenty, takie jak szklane aplikacje CraftedClarity na dźwigni biegów, kontrolerze iDrive i przycisku Start/Stop w imponujący sposób podkreślają ten efekt.
Powierzchnie karoserii nowego BMW X7 prezentują się szczególnie dynamicznie i elegancko w nowym lakierze metalizowanym w kolorze połyskującym miedzianym szarym. Już z zewnątrz widać, jak dużo miejsca jest w środku.

BMW serii 8
BMW serii 8
BMW serii 8
BMW serii 8
Luksus z charakterem
Gdy dynamika spotka się z luksusem, możemy otrzymać dość wyjątkowy rezultat: BMW serii 8 Gran Coupé to zapierający dech w piersiach czterodrzwiowy samochód sportowy hojnie obdarzający pasażerów miejscem w środku. Jego stylistyka jest przejawem najbardziej porywającej estetyki. Opiera się ona o opracowany dla luksusowych samochodów sportowych całkowicie nowy język. Przekazuje on nieujarzmioną moc i imponującą zwinność. BMW serii 8 Gran Coupé dotrzymuje tej bezkompromisowo sportowej obietnicy na każdym metrze asfaltu. Gdy tylko natchniony mocą silnik wkręci się na wysokie obroty a wskazówka obrotomierza sięgnie wyżyn, szybciej zacznie bić również serce pasażera. Wrażenia nieodpartej ekskluzywności i jednocześnie sportowy charakter są dobrze odczuwalne na każdym z czterech miejsc.

Porywająca estetyka.

Specjalne cechy wnętrza.

Stylistyka wnętrza BMW serii 8 Gran Coupé w każdym szczególe promieniuje indywidualnym luksusem, a jednocześnie dostarcza jasnej deklaracji odnośnie jego ambitnych, sportowych zamiarów. Ekskluzywna tapicerka ze skóry wysokiej jakości, wszystkie materiały najwyższej jakości oraz uzupełniające je perfekcyjne wykończenie powierzchni. W połączeniu z mistrzowskim wykonaniem BMW serii 8 Gran Coupé prezentuje nowoczesne wnętrze pierwszej klasy wraz z najwyższym komfortem oraz nadzwyczajnym poziomem przestronności.
Atrakcyjna siła BMW serii 8 Gran Coupé.

BMW serii 8
BMW serii 8
BMW serii 8
BMW serii 8
Moc i szybkość
BMW serii 8 to wyraz luksusowego sportowego charakteru. Charyzmatyczny reprezentant klasy luksusowej BMW, którego progresywny język stylistyczny emanuje najwyższą estetyką i pewnością siebie. Ten emocjonujący kabriolet to również mocny, sportowy samochód, który dzięki najnowocześniejszym technologiom wyróżnia się wyjątkową dynamiką i niezwykłymi właściwościami jezdnymi – zaspokajając najwyższe ambicje i dając radość z jazdy w nowym wymiarze.

BMW M850i xDrive:
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 10,5-10,8
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 238-245

Maksimum sportowej niezależności.

Najważniejsze cechy stylistyki.

BMW serii 8 to elegancki kabriolet, w którym każda precyzyjna linia i każdy subtelny detal emanuje indywidualnym luksusem. Połączenie najszlachetniejszych materiałów, najwyższej jakości wykonania i zdecydowanej stylistyki pozwala cieszyć się niezwykłą sportową atmosferą.
Progresywny luksus BMW serii 8 Cabrio.

BMW serii 8
BMW serii 8
BMW serii 8
BMW serii 8
Definicja luksusu
BMW serii 8 Coupé łączy sportowy charakter i elegancję z niesamowitą lekkością, kreując niepowtarzalną estetykę. Liczne ekskluzywne detale wewnętrzne i zewnętrzne oraz maksymalny komfort uwydatniają szlachetny, dynamiczny charakter samochodu. Imponuje każdym włóknem: podczas gdy niezwykłe lakiery podkreślają wygląd zewnętrzny nowego BMW serii 8 Coupé, luksusowe materiały w połączeniu ze stylowymi kontrastującymi szwami i eleganckimi elementami dekoracyjnymi uszlachetniają sportowe wnętrze, zapewniając również przyjemne wrażenie w dotyku. Szczególnie wyraźnie czuć to w przypadku perforacji i specjalnego stebnowania w opcjonalnych fotelach wielofunkcyjnych. Łączy to najwyższą jakość z najwyższą klasą, tworząc we wnętrzu niezwykle sportową i elegancką atmosferę.

BMW M850i xDrive:
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 11,3-11,5
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 225-258

Unikatowe pod każdym względem.

Najważniejsze cechy stylistyki.

Fascynujący widok: BMW serii 8 Coupé prezentuje niezwykle sportowy i jednocześnie luksusowy wizerunek, emanujący nastawieniem na najwyższe osiągi. Każdy element stylistyczny, począwszy od atrapy chłodnicy Active Air Stream poprzez karbonowy dach M, a skończywszy na ekskluzywnych, szklanych aplikacjach CraftedClarity, łączy komfortową funkcjonalność z dynamiczną elegancją tego luksusowego samochodu sportowego.
Czysta moc i doskonała precyzja BMW serii 8 Coupé.

BMW serii 8
BMW serii 8
BMW serii 8

Klasa luksusowa BMW - Umów się na spotkanie.

Zgoda na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od Zdunek Premium Sp. z o. o. za pośrednictwem

Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody

Zużycie paliwa i emisja CO₂.

Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017 r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 715/2007 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji.

Aktualności.

Cel projektu: Zwiększenie wykorzystania energii pochodzącej ze słońca, szczególnie produkowanej w generacji rozproszonej, preferowana fotowoltaika (Gdańsk, Gdynia).

Wartość projektu: 482 203,05 zł

Wkład Funduszy Europejskich: 302 261,70 zł


Utworzenie instalacji wykorzystywanych do zaspokojenia potrzeb własnych Wnioskodawcy o łącznej mocy instalacja o mocy 98,28 kW. Tym samym osiągnięte zostaną wskaźnik produktu: dodatkowa zdolność wytwarzania energii odnawialnej – moc instalacji 0,09828 MW oraz wskaźnik rezultatu: dodatkowa zdolność wytwarzania energii odnawialnej – moc instalacji 0,09828 MW. Dzięki projektowi osiągnięte zostaną również korzyści społeczno-ekonomiczne :zmniejszenie zapotrzebowania na energię końcową, ograniczenie emisji zanieczyszczeń powietrza powstających podczas spalania paliw tradycyjnych, dodatkowa zdolność wytwarzania energii elektrycznej z OZE, poprawa jakości życia mieszkańców, poprawa stanu środowiska przez zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych do atmosfery, poprawa zdrowia bezpośrednich użytkowników budynków wzrost wartości nieruchomości objętej projektem zwiększenie lokalnej atrakcyjności inwestycyjnej, turystycznej, wykorzystanie naturalnych zasobów bez konieczności pozyskiwania surowców z zewnątrz obniżenie kosztów za energię zmniejszenie szkód w środowisku związanych z wydobyciem surowców i wytwarzaniem energii z surowców naturalnych.